Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van 1 gyökérkezelt fogam,...

Van 1 gyökérkezelt fogam, kicsit fáj, még kicsit gennyes azt mondták kamilla tea hat, igaz ez? És ha igen nem kell menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A gyökér kezelt fogam kicsit gennyes jó lenne ha hat a kamilla tea, mert akkor veszek. egyik honfoglalós ember ajánlotta mert neki hatott.
2010. okt. 20. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de gennyes fogra csak az antibiotikum, az újbóli gyökérkezelés, vagy a foghúzás hat. A kamilla tea kb. annyit ér, mintha vízzel öblögetnél. Ha használ is, csak ideig-óráig, menj vissza most a fogorvoshoz, mert lehet, hogy menthető a fog, de ha most nem mész el, akkor lehet, hogy csak húzni lehet (attól függetlenül, hogy x hónapig/évig nem fog fájni).
2010. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt mondták a kamilla tea hat, és nem 1ismerősöm ajánlotta. Azért 1próbát megér, de az is igaz, ha nincs genny akkor kevés az esélye hogy a fog fáj.

De igazándiból én most úgy érzem hogy az ínyem van begyulladva, nem tudom miért de alulról megérintem a bőröm akkor mintha fel lenne dagadva

2010. okt. 20. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen puklit érzel? Ha megnyomod, akkor fáj, feszít? Mert akkor a csonthártyád van begyulladva, és hidd el, a kammila tea az ínygyulladásra sem használna, nemhogy csonthártya-gyulladásra.
2010. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kamillatea annyit fog érni, mint halottnak a csók.

Lehet, hogy sipoly, amit ki kell tisztítani, de lehet, hogy új gyökértömés kell.

2010. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a peniszemet kellett kamilla teaval kezelni, amikor a doktorbacsi felszakitotta:\
2010. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha most végezték a gyök.kezelét, akkor valószínűleg nem tisztítoták ki a gyök.csatornákat teljesen és irritálódott, MINDENKÉPP menj el vele orvoshoz, mert valóban gyulladás lehet, ami terjedhet tovább a szervezetben.


egy fogdoki

2010. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Feltetlenul menj vissza, mert ez egy goc a szervezetedben!!! Valoszini meg kell rezekalni, vagyis levagjak a gyoker csucsat. Rosszabb esetben kihuzzak!

Antibiotikum valoban segit, de attol meg menj vissza!!! vagy masik dokihoz, ha nem foglalkoznak veled erdemben!!!

2010. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ne fokozzuk tovább :( egyértelműen húzás lesz, de nem baj ha eddig 3húzást kibírtam akkor ez semmit sem fog számomra jelenteni.

Ja és mellesleg jó hogy egy fog doki is írt kommentet:)))

antibiotikumot még nem ittam azt se tudom milyen az íze

hétfőn elmegyek a dokihoz.

Csak amikor röngenezni kell, öklendezek és az nagyon hányásra késztet :D kis bénázás

de amikor hozzá érek a fogamhoz akkor nem fáj, sőt amikor el múlt a fogfájás és eszek valamit, akkor sem fáj szerintem begyulladt a fog gyökerem

2010. okt. 22. 22:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és itt péniszről nem volt szó, és szerintem ezt nem kellett volna kijelenteni :)
2010. okt. 22. 22:43
 10/10 A kérdező kommentje:

vagy nem tudom már mi van begyulladva de vmi biztos

vagy csonthártya vagy az ínyem vagy a foggyökerem de vmi biztos

2010. okt. 23. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!