Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezd nőni a bölcsesség fogam!...

Kezd nőni a bölcsesség fogam! Nagyon fáj az inyem és húzodik mit lehet vele csinálni vagy meddig fog tartani a fájdalom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon semmit.Ilyenkor amikor fáj akkor vegyél be fájdalomcsillapítót.Sőt nekem ki se tudott bújni rendesen és a szájsebészeten szedték ki.
2010. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem a 2 sarka kint van, de tovább még nem jött.

Majd kijön ha akar.

2010. okt. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nekem már kinnt van:( de fáj alig tudom kinyitni a számat is:S
2010. okt. 21. 08:32
 4/11 anonim ***** válasza:
azt ajánlom hogy menny el dokihoz, mert ettől lehet szájzár is. Megnézi lehet kapsz valami gyógyszert.
2010. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de kitudom nyitni a szám csak fájdalmas:S ohh az a r****dt fog minek így is van elég:)
2010. okt. 21. 10:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor már kibújt a bölcsességfog, erősen kell tisztítani azt a fogat, mert az íny alá bekerülhet ételmaradék, és az képes begyulladni:S Tehát ott erősné tisztítsd.
2010. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2010. okt. 22. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:
A bolcsessegfogak alltalaban lokesszeruen nonek, szoval hol faj, hol meg nyugodt honapokig. attol faj /valoszinu/ mert nyomja az elotte levo fogakat. A ferfiaknal 24 eves korig nem ajanlatos kihuzni, mert nagy szerepe van a hormonhaztartas egyensulyaban, a noknel ez 21 ev! Azt nem irtad, hogy also, vagy felso fog! Az also fogak kihuzasa macerasabb, de a felsot szinte meg sem erzed! Ha nem okoz tul nagy problemat es csak neha begyullad korulotte, akkor az alapos fogmosas segithet, en beken hagynam. Termeszetesen, ha begyullad, gennyes lesz es nagyon faj, akkor kivele!!
2010. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igy igaz, hol növöget, akkor fáj, hol meg fél évig békén hagy, és ha kinőtt rögtön lehet is kivésetni, mert azonnal szuvas lesz, elrohad, de van hogy már növés _közben _rohad, ami sok baj forrása is lehet.

A fájdalom csillapítására, helyileg Glycosept nevű gyógyszerrel napi 2x ecseteld be, ez kva jó!, és amint lehet, húzasd ki a francba.

Ha jobban fáj, Algopyrint irass föl, amíg ki nem húzzák.

Röntgen, (privát) nem árt, mert így elöre látni milyen nehéz lesz kihúzni. Az állami ellátást kikerülném, lesz vagy 20 rugó míg megszabadulsz tőle. jobbulást

2010. okt. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején és manapság is, ha szokott fájni, akkor olyat használok, ami szájsebekre szoktak bekenni.

Az kellemesen elzsibbasztja.


Azt is tudom esetleg ajánlani, amit csecsemőknek adnak akkor amikor nő a foguk.

2010. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!