Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökér kezelés előtt állok...

Gyökér kezelés előtt állok másik elmondása szerint nagyon durva fájdalmakkal jár valami jó tanács tipp?

Figyelt kérdés
Egy jó fájdalomcsillapító vagy bármi?

dec. 10. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fogamat gyökérkezelték, egyik sem fájt és nem volt szükségem semmilyen fájdalomcsillapítóra sem.
dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd a fogorvos erzestelenit. Menj jo helyre
dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fajt maga a folyamat, pedig alapbol ugy mentem oda, hogy kibirhatatlanul fajt a fogam. Az elso kezeles utan fajt meg 2 napig a fogam, aztan elmult. En flector port irattam fel orvossal, az ugy-ahogy segitett. De mas fajdalomcsillapitok semmit se hatottak nekem.
dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor nem volt begyulladva, semmit sem éreztem közben, utána este otthon talán egy kicsit fájt, de simán hatott a fájdalomcsillapító (ibuprofen tabletta). 1x kellett úgy, hogy be volt gyulladva, de akkor is majdnem tökéletesen tudta érzésteleníteni az orvos, néha egy nagyon kicsi szúrást éreztem a gyökér hegyénél. De pontosan tudta az orvos, hogy mikor ér a kritikus részhez, megbeszéltem vele, hogy szóljon, így nem rettegve ültem ott fél órán keresztül.


Utána sajnos nem tudtam ugyanahhoz az orvoshoz visszamenni, és egy bénát fogtam ki, aki nem tudta normálisan érzésteleníteni. Akkor azért tényleg fájt itt-ott. De végül sikerült befejezni a kezelést, és azóta is megvan az összes gyökérkezelt fogam.

dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Adnak érzéstelenítést és nem fáj. Nyilván kellemetlen, de nem fáj.
dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban múlik azon, milyen a fogorvos. A barátomnak volt egy gyökérkezelése jópár éve, annyira fájt neki, hogy onnantól fogorvoshoz se ment. Viszont nyáron bedurrant az egyik foga, de direkt keresett olyan orvost, akit sokan dicsértek. Meg se érezte.
dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lelkiismeretes orvoshoz menj, nem lesz vészes.
dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Érzéstelenítéssel semmit sem éreztem legutóbb, de anélkül sem volt kibírhatatlan fájdalom, csak kellemetlen. Pár napig sajgott az arcom, de nem kellett rá gyógyszer.
dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fajt, egyaltalan. Pedig ha valaki, akkor en rettegek a fogorvosoktol.
dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!