Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés másodjára...

Gyökérkezelés másodjára mennyi idő?

Figyelt kérdés

Felső 4-es fog,egy alkalommal már voltam,ideiglenes tömést rakott bele,kb egy óráog tartott.

Azt mondta még egyszer vissza kell mennem,és ennyi.

Másodjára is egy óráig fog tartani?

Elfelejtettem megkérdezni,hogy mire számíthatok.

Köszönöm



dec. 11. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A két alkalmat én keveslem. Az egy órát viszont kicsit soknak tartom. Legutóbb nekem három gyökerű fogat gyökérkezelt, az tartott kb. 3/4 órát. Három vagy négy alkalom volt a végleges tömésig. A második alkalom nyilván rövidebb ideig tart, de ha az orvos alapos, akkor az is eltart egy ideig.
dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 perc volt, majd a végleges tömés miatt kell menjek. Rossz állapotú fog, valószínűleg az ideg addigra nagyrészt el is halt. Kétszer voltam eddig, elsőre érzéstelenített és kitakaritotta, majd gyógyszert tett bele. 2 héttel később kiszedte, megnézte és betömte a gyökeret. Kívülre ideiglenes tömés került, ami negyed óra alatt leesett, még haza sem értem. Így visszamentem és kentek rá még egy adagot. Azt mondták, a belső tömés rendben. A külső legalább 24 óráig jó lenne, ha kibírná.
dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első alkalom az tovább tartott, de az sem volt több 5 10 percnél.
dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm. Nekem összesen 10-12 alkalommal kellett megjelennem a Szentkirályi utcában, mire végeztünk. Igaz, 3-4 alkalom azért volt, mert beletört a tű.
dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát elég változatos...

Én egy órát kereken bent voltam,nyilván ebben benne van az,hogy tájékoztatott,hatott az injekció stb

Nem tudom a második alkalommal mire számíthatok,csak addig megőrzésre kell hagynom a kislányomat ezér tpróbáltam érdeklődni

dec. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!