Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megnyílt arcüreg tünetei?

Megnyílt arcüreg tünetei?

Figyelt kérdés

Szájsebészeti beavatkozásban volt részem a napokban, nem foghúzás volt, hanem egy ínyben maradt csonkmaradványt távolítottak el. A felső fogsort érintette a dolog, pontosabban a 25-öst.


Körülbelül 5 érzéstelenítő injekciót adtak be a művelet során.


Az orvos ugyan elvégezte a fujás próbát orron, de eléggé kapkodott, úgy éreztem...az érintett terület ( bal oldal ) feletti arccsontom fáj érintésre. Az a rész, ami egy síkban van az orr-nyílással. Olyan furcsa érzés van a bal orrüregemben is.


Lehet, hogy mégis megnyílt ott az arcüregem vagy csak a beavatkozás utáni természetes kellemetlenség? Fogorvos megtudja mondani, ha nyitva van az arcüreg vagy szájsebész kell a megállapításhoz? Én tudom valahogy tesztelni?


Lehet, butagásnak hangzik, de eléggé aggaszt ez a dolog, bizonytalanság inkább...



dec. 17. 22:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!