Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi a valoszinűsege hogy...

Mennyi a valoszinűsege hogy foghuzas utan megnyilik az arcüreg? Jobb 7es felső fog

Figyelt kérdés
Jobb 7es felső fogamat fogják húzni és rettenetesen félek ( sokat olvasgattam ) hogy megnyilik az arcüregem
2022. júl. 27. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ehhez az kell, hogy beleérjen a gyökere az arcüregbe. Az pedig látszik a röntgenen, és eleve úgy készülnek a húzásra, hogy esetleg le kell zárni az arcüreget.

De nem túl gyakori, beszélgettem a fogorvosommal (egyben szájsebész is), és azt mondta hogy a 26 éves pályafutása alatt (rajtam kívül) 2-3 eset volt mikor le kellett zárni az arcüreget.

2022. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a valaszodat. Valamiért szinte halalfelelmem lett nem tudok elaludni .


Neked nagyon fájt?

Attól tartok hogy az orvos nem fogja észre venni ha úgy adódik.


Es olvastam hogy a fertőzés atterjedhet az agyra is . Tudom nem kellene olvasgatnom, de annyira kivagyok ..... most valahogy nagyon nem lenne kedvem műtétekhez, sem ahhoz hogy meghaljak.

2022. júl. 27. 01:19
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

[link]



Olyan rossz előérzetem van . :-(

2022. júl. 27. 01:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyílik, akkor összevarrják.
2022. júl. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Itt leírja pl, hogy tesztet is végeznek, meg történt e, szóval észre veszi, ha történne ilyen...


[link]

2022. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnyílt. Ilyenkor egyszerűen összevarrják a sebet. Ne parázz miatta. :-)
2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
A foghúzás után nagyon egyszerűen tesztelhető, megnyílt-e. Nyugi, anélkül a székből sem állsz fel.
2022. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megprobalok valahogy megnyugodni... most keltem fel , egész éjjel nem tudtam elaludni ,teljesen kivagyok .

Ekkora dráma egy fog miatt :D

2022. júl. 27. 10:08
 9/12 A kérdező kommentje:
6, neked is a felső 7es volt ?
2022. júl. 27. 10:26
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

6-os vagyok.

A jobb felső nyolcas nyílt meg. Csak a felső fogak eltávolításakor fordulhat elő.

Ne aggód, nem lesz semmi baj. Legfeljebb összevarrják és lesz egy plusz varratszedésed utána.

2022. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!