Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi fog történni a sikertelenül...

Mi fog történni a sikertelenül gyökérkezelt fogammal?

Figyelt kérdés

Ma voltam negyedjére átöblítésen, de a doki valamit látott a fogamnál, így mélyebbre fúrt, ami kicsit fájt…aztán adott érzéstelenítőt, elzsibbadtam, hatott rendesen.

Mikor újra behívott, megint fúrni kezdett, de ezúttal olyan fájdalmaim voltak, hogy még a könnyem is kicsordult… szüneteltette, majd lement mégegyszer és ugyanúgy elviselhetetlenül fájt… aztán valami kis kampóssal is piszkálgatni próbálta de nagyon durván fájt, illetve a kis tűkre, amikkel a gyökereket tisztítják semmi nem ragadt rá… szájsebészetre fog majd küldeni, de nem tudom, hogy “egészben” el tudják e távolítani ott a bal alsó 6-os fogam… nincs letörve meg semmi, csak a gyökérkezelés miatt a közepe nyitott… szerintetek újra át kell élnem azt a fájdalmat szájsebészeten is? :(((


(A doki először pulpa polipra gyanakodott, majd valami gócról beszélt, nem volt benne ő se biztos, de nagyon durván fájt még érzéstelenítővel is…)



jan. 11. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelek, hogy elküldenek röntgenre, írnak fel antibiotikumot és ha lement a gyulladás, akkor érzéstelenítésben kiszedik.
jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első kezelési folyamat sokszor sikertelen.
jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!