Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek, hogy ki fog esni alul...

Félek, hogy ki fog esni alul oldalt egy fogam, tegnap este fogmosásnál mintha kicsit mozgott volna, nagyon be paráztam. Kicsit fájt is, mikor hozzá nyúltam. Megmosom pedig mindig. Nem esett ki szerencsére, mit csináljak, hogy ne is essen ki?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok csak nem szeretnék protkót. Nem szeretnék fog nélkül élni. Azon az oldalon szoktam a kaját is megrágni jobban, szóval ha kiesik enni se fogok tudni. Vagy nem fog kiesni, nem kell félnem?

jan. 12. 06:33
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha kiesik, akkor kiesik, nem tudsz vele mit kezdeni. Valószínűleg tejfog.
jan. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már nincs tejfogam
jan. 12. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el a fogorvoshoz és nézesd meg.
jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es, hogy lenne tejfoga egy 19 éves fiatal felnőttnek? Tanulj egy kis biológiát!

[link]

Nekem is kb. 12 évesen esett ki az utolsó tejfogam.

jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogínygyulladás miatt kialakulhat fogínysorvadás és fogvesztés is. Ezért érdemes évente megnézetni a fogainkat és rendesen tisztogatni őket. Protkó ennyiből még nem lesz szerintem, de azt többnyire meg is lehet előzni.
jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a fogaddal?
febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem esett ki. nem mozog már.
febr. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!