Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másodjára voltam gyökérkezelés...

Másodjára voltam gyökérkezelésen :tisztítás, fertőtlenítés stb..mikroszkóposan kofferdámban..de csak nagyon fáj ez a fogam..az enyhíti egy kicsit, hogyha nyomom a fog tövét, főleg ha hideggel nyomom-mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
már alaposan átnézték, nagyon sokáig tisztogatták de párnaponta csak nagyon fáj

#gyökérkezelés után csak fáj
jan. 12. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még apex lokátort is használtak. Csináltass egy ct-t róla.
jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogyne..csináltak közben rtg is, tűs kontroll..igen az apex lokatort is...tenleg mindent megtettek... szerinted a ct-n mi latszódhat,ami feltáráskor nem?
jan. 12. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérkezelés után mindig fáj pontosabban úgy fogalmazott a fogorvosom hogy ha minden jól megy akkor csak 3 napig fáj ha nagyon szerencsés vagyok akkor nem fáj hát eddig mindig fájt utána vagy 3-4 napig. Ne stresszelj nincs semmi gond sajnos ez van ez fáj utána szerintem gond akkor van ha 5 nap után is fáj.
jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia koszonom a valaszt! kedden voltam, akkor ez a 3.nap?vagy 4? nem tudom hogy kell számolni:(
jan. 12. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha holnap is fáj akkor szerintem tényleg van gond de szerintem még bele fér. De ha vasárnap fájna akkor hívd fel a fogorvost hétfőn. 3/4 es válaszoló voltam.
jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem írni hogy semmiképp se nyomogasd meg semmi ilyen butaságot ne tegyél az én fogorvosom azt mondta hogy a hirtelen rá harapást is kerüljem egy ideig. Vegyél be fájdalom csillapítót nem akarom reklámozni de én mindig Apranaxot használok és segít is mindig 550 mg. Még a fogorvos is sokkalja de napi 1 elég
jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia..köszi a válaszokat! nem a tetejét nyomom..hanem az oldalát alul és valamiért az jólesik...illetve kivették a harapásból , hogy kíméljék tehát nem tudok ráharapni..
jan. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!