Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mikor lehet...

Foghúzás után mikor lehet újra koffeineset inni és csokit, szotyit enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 11-én (csütörtökön) húzta ki a fogorvos a fogamat és azt mondta, hogy ne cigizzek, alkoholizáljak és ne igyak tejterméket hétfőig. Az első 2 rám nem vonatkozik, viszont a 24-ezésből adódóan a koffeinmegvonás elég durván odacsapott nekem. Holnap lesz hétfő, azt mondta, hogy akkor már szabad tejterméket fogyasztanom, viszont az nem probléma, ha egyből a szokásos 2 Monster/nap (tudom, nem egészséges, nem kell mondani, tisztában vagyok vele, én is próbálok kávéra áttérni) módon, ilyen ultra mennyiségű koffeint betolok a szervezetembe? (400 mg-ra azért szoktam figyelni.) A másik, hogy nagyon édesszájú vagyok és szeretek szotyizni is, de gondolom csokit nem kéne, magvasat pedig nem szabad enni. A kérdés itt is ugyanaz lenne, hogyha hétfő 12-kor már 4 nap is eltelt a foghúzás óta (nem gyulladt be eddig, nem is fáj), akkor szabad-e már fogyasztani ezeket? (Természetesen másik oldalon rágnék még.)

Köszi előre is a válaszokat!



jan. 14. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A monstertől nem lesz bajod , azon kívül hogy nem kellene azt a sz..art magadba tolni minden nap.

Azért a szotyizast hanyagolnam még egy ideig.

Amúgy meg ne haragudj de ez most komoly ? Szotyi??

Nem létfontosságú dolog ! Nem fogsz meghalni ha 2 hétig nem köpködöd a szotyihejat.

jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amíg be nem gyógyul, én semmilyen apró, beleragadós dolgot nem ennék. Hogy az istenbe pucolod ki, ha belemegy. Elvileg tejterméket már ehetsz ihatsz, ha utána öblögetsz, mert már zárult annyira a seb, hogy az élőflórás baci nem jut be.
jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!