Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Változó szájszag oka?

Változó szájszag oka?

Figyelt kérdés
Állandó, lekaparhatatlan sárga lepedékréteg van a nyelvemen, amikor evés után nyalom meg a kezem nem olyan rossz, viszont amikor órák óta keveset ettem sokkal büdösebb a leheletem. Savlekötőt szedtem, nem reflux. Az orrom folyton tele van, lehet a takony folyik le a nyelvemre?

jan. 15. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tudtad hogyha nincs nyelvkaparód, egy kanállal is le lehet kaparni?
jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van nyelvkaparóm:)
jan. 15. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló és sajnos a szájszag 90 százalékát ez teszi hozzá. Tudom, hogy amikor veszem a fáradtságot és puhaszörú fogkefével, kevés fogkrémmel hosszan és kitartóan lesikálom hogy nagyjából eltünjön akkor sokkal jobb a leheletem, de nem mindig jön ez össze. Valami rohadt kis ellenálló kénvegyületet eregető aerob baktérium lehet ami marha jól érzi ott magát. Sajnos a mélybarázdájú nyelveknél ez általános probléma..
márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!