Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire gáz szerintetek a...

Mennyire gáz szerintetek a foghíj?

Figyelt kérdés

12 evesen raktak fel nekem fogszabalyzot, ami 3 evig rajtam volt. ez valamennyire segitett rajta, de meg mindig van kozotte egy elegge lathato res. nekem a fogaim alapbol sem nagyok, voltam maszek orvosnal, hogy erdemes-e porcelanhej vagy ehhez hasonlo “epitest” csinalni, hogy esztetikailag szebb legyen, de o azt mondta, hogy nem, mert szepek a fogaim, jol all es, ha csinaltatnek ehhez hasonlo raepitest a fogamra a vegen elrohad stb.


sajnos eljutottam oda, hogy mosolyogni se merek, ugy erzem, ha valakivel beszelek a fogamat nezi.


ebben a helyzetben az sem segit, hogy nem talalok hozzam hasonlo fiatalokat/idoseket akiknek hasonlo problemaja lenne, sem social median, sem az utcan.


19/L



jan. 25. 16:17
A kérdező szavazást indított:
nagyon
egyaltalan nem
kicsit
10 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Anna Cathcart-ra keress rá, hátha segít. :)
jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!