Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fognyaki tömésem folyamatosan...

Fognyaki tömésem folyamatosan kiesik. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Már a fél életemet a fogorvosnál töltöm... Lassan bérletet is válthatnék hozzá, pedig nem is ettem rágós, kemény dolgokat. Hogyan tudnék a fognyaki tömésre úgy vigyazni, hogy tartós legyen?
jan. 26. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogvájó, a fogköztisztítók felejtősek . Fogselyem határeset: max., ha nagyon tudsz vigyázni vele.
jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos ezek egyikét sem használom ennél a fogamnál, de most legutóbb még enni és inni sem volt esélyem, mert a tömés után 2,5 órával tüsszentettem egyet és már éreztem, hogy kimozdul és ki is esett. Az előző legalább 8 napig bírta. Most esett ki ötödször. ☹️
jan. 26. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett fognyaki tömés? Szuvasodás vagy kopás miatt?
jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuvasodás miatt, mert az íny alatt kilyukadt, szabad szemmel nem is látszott, csak fájt és végül a sokadik röntgen mutatta meg, hogy mi is a baj. Elég nagy tömés.
jan. 27. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!