Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Végleges gyökértömést kaptam,...

Végleges gyökértömést kaptam, azóta még jobban fáj a gyökérkezelt fogam illetve körülötte minden....ez miért lehet? azt mondták már tovább nem kell tisztítani... ez csütörtökön volt, most meg annyira fáj

Figyelt kérdés
jan. 27. 07:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik fog ez? Utána még fájhat egy kis ideig. Ha később is fog fájni, akkor lehet, hogy nem sikerült minden csatornát feltárni. Mikroszkópot használtak? Gondolom apex lokátort igen, állítólag az már mindenhol van, bár ezt kétlem.
jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fájhat, mert a szövetekben a gyulladás több idő, míg rendeződik, nekem 1 hónap volt.
jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hasznaltak mikroszkopot, nagyon sokaig nezegettek van e meg ott valami, vannak e mellkecsatornak....igen apex lokatort is. ez a 35 fogam
jan. 27. 15:27
 4/10 A kérdező kommentje:
2 válaszoló:egy hónapig fogfájást éreztél?vagy csak azt hogy megbolygatták a szöveteket?
jan. 27. 15:28
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fogfájást, de az is igaz, hogy pl. rágásnál nem fájt jobban, illetve nem ugyanaz a fájdalom volt, mint előtte és azért folyamatosan csökkent az intenzitása, viszont én kb. 3x mentem vissza, hogy nem jó valami, de megnyugtattak, hogy nem lesz gond, hetekig érezhetek ilyet és úgy is lett. Azt viszont nem tudom nálad hogy van meg mióta van ez.
jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem a gyökérkezelést 1 hónapja kezdték el. ezalatt volt 3 szr gógyszercsere tisztítás..de még maradtak panaszaim..de azt mondták nincs értelme tovább tisztítani így betömték véglegesre. Én is az egy hónap altt sokszor visszamentem es hivogattam oket.... örülök, hogy megírtad, hogy fogfájást éreztél...én is azt..de z nagyon szörnyű:(..én már a húzáson gondolkozom...te nem akarta dkihúztani elkeseredésedben?
jan. 27. 18:00
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, mert valahogy a doki mindig meggyőzött arról, hogy rendben lesz.
jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, en is probalok kitartani
jan. 28. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ahol "gyökéröblögetést" is csinálnak, meg van gyökércsonkolás is. Csütörtök az most volt.
jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen a rezekciorol tudok. de nekem ezzel a foggal nem lesz mert alul 5. fogam...es nagyon kozel az idegkilepesi pont
jan. 28. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!