Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elhalt fogak esetében fájdalma...

Elhalt fogak esetében fájdalmas lehet a rezekció?

Figyelt kérdés
Legtöbb helyen és az orvos is azt mondta, hogy nem fájdalmas, mégis az ellenkezőjét olvastam visszajelzések alapján. Elhalt fog esetben is fájni fog, vagy úgy talán enyhébb? Nem tudom, hogy fogom kibírni.
jan. 28. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ebben a formában nem nagyon van értelme a kérdésnek, mert rezekciót eleve csak elhalt fogakon végeznek, amikor a gyökércsúcs körüli gyulladás konzervatív kezelésre (gyökérkezelés) nem gyógyul.
jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja rendben erre nem is gondoltam, szóval gondolom akkor nem lesz valami jó..
febr. 3. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen fájdalommentes lesz. Kapsz érzéstelenítőt, pont olyat, mint amit egy húzásnál kapnál, semmit nem fogsz érezni belőle. Nyilván sosem kellemes, ha a szádban turkálnak, de nem kellemetlenebb egy nagyobb tömésnél.
febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam hogy fájdalommentes, de néhol azt is hogy nem az.. gondolom orvostól/helyzettől is függ. De valahogy nem tudom elképzelni hogy ne fájna, elég brutális ahogy le van írva.
febr. 3. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!