Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos miért nem látott el ma?

Wcpumpa01 kérdése:

Fogorvos miért nem látott el ma?

Figyelt kérdés
van 2 lyukas fogam, egy hónapja kaptam időpontot mára és mikor elmentem belenézett és azt mondta 2 helyen kisebb lyuk van rajta, de én már időpont foglalásnál is jeleztem hogy lyukas na m1.. senki nem volt a váróban és bent sem, mégis azt mondta hogy március 6 odikán menjek vissza és betömi, estig rendelt szóval nem értem az idejéből nem telett volna ki? vagy ezt egy fogorvos megteheti hogy direkt szívatja a beteget? vagy esetleg arra várt volna hogy magánrendelésre menjek vissza? ilyenkor vakarom a fejem hogy egyáltalán minek fizettetik az emberrel a tb-t?!

jan. 31. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A doki mit mondott, miért?
jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy lejárt a munkaideje, illetve eredetileg lehet, hogy a lyukas fogat esetleg sürgösnek gondolta, most meg látta, hogy nincs vészhelyzet.


Valószínüleg az idejéböl nem telt volna ki, a fogtömés nem két perc

jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetted volna, hogy mi miatt, nem tudjuk kitalálni.
jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőségek tárháza végtelen.

Például lehet qrvára csikart a hasa és ahogy kiléptél a rendelőből, rohant fosni. Biztos veled is volt már ilyen az életben.

Vagy az ő rendelőjében az első időpont mindig egy átnézés és a látottak alapján ő dönti el, mi az adekvát terápia és erre mennyi időt hagyjon ki. Az emberek 90 %a azért jelentkezik, mert lyukas vagy letört, hát ebbe azért éppen pont belefér egy 10 perces polírozás vagy másfél órás gyökérkezelés.

Vagy éppen jött egy telefon az óvodából, és rohannia kell elhozni a beteg gyerekét.

Vagy a látottak több időt vesznek igénybe, és hiába nem volt ott akkor senki, de 10 p múlva megérkezett a következő beteg.

Vagy, ami velem volt hétfő este: qrvára megfáztam és konkrétan màr nem láttam ki a fejemből, másnap minden hosszabb kezelést le is mondtam, mert 3 percenként nem tudok kiszállni a beteg szájából fújni a taknyom, ha a kezelés másfél órás. Csak a rövidebbeket tudtam ellátni, de mivel nem korlátlanul van nyitva a rendelő és nem tudtam volna hova pakolni egy egész napnyi előjegyzett beteget belátható időn belül, így a kompromisszum az volt, hogy akit bírok, ellátom, de ami hosszabb, azt lemondom. Hát ez van, emberből vagyok én is.

jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még időpontot sem adott tömésre. Azt mondta használják fluoridos fogkrémet és figyeljek, hogy ne legyen rosszabb..
febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!