Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmennétek így fogorvoshoz?

Elmennétek így fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Megfáztam (orrcsorgás, dugulás, enyhe torokfájás), de fertőző (nagy valószínűséggel tesómtól kaptam el). Jövő hét szerdán lenne az időpont, ha lemondom, megint hetek múlva kapok újat. Elmúlhat addigra, vagy még 5 nap múlva is fertőző leszek?

febr. 2. 13:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Legkésőbb hétfőn szerintem szólnom kellene, ha nem tudok menni. Tanácstalan vagyok.
febr. 2. 13:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen sem. Egyrészt ha beteg vagy, ne fertőzz össze másokat, másrészt a doki nem fog ellátni, ha nem kapsz levegőt. Elmúlhat addigra, de ha mégsem, akkor át kell rakni az időpontot.
febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ne menj el. Ha már úgy érzed, hogy jobban vagy, akkor is fertőzhetsz. Legyen szép napod és jobbulást.
febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hétfőig rendbe jössz, ha nem, akkor kérj új időpontot.
febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost és kérdezd meg tőle. Az a legegyszerűbb. Én múltkor így tettem, azt mondta menjek nyugodtan, ők a covid óta alaposan beöltöznek. Annyit kértek csak, hogy a váróban viseljek maszkot.
febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Ők is be vannak öltözve, kesztyű, maszk és az a műanyag izé az arcuk előtt, de na.

Az asszisztens nem túl kedves, így ő tuti el fog hajtani, de hétfőn mindenképp felhívom őket.

febr. 2. 13:41
 7/9 NTBS ***** válasza:
Hátha jobban leszel addig.
febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meleg, pihenés és sok mézes hagymatea! (a héját főzd ki)
febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A felső 1-2 réteget jól átmosva!
febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!