Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két alsó bölcsességfog egyszerre?

Két alsó bölcsességfog egyszerre?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem csak azonos oldaliakat szednek ki egyszerre, de ha ki vannak (nagyjából) bújva, kiszedik a két alsót egy alkalommal. Volt valakinek ilyen?

Mennyire fájt utána? Szájzár volt, Evés hogy ment?



febr. 2. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat en biztos nemet mondanek erre es 2 reszletben csinaltatnam.

Nekem csak egy alsot szedtek ki, de az is nagyon gaz volt eves szempontjabol, meg az arcom is nagyon feldagadt azon az oldalon, el nem tudnam kepzelni, hogy akkor a 2 oldalon egyszerre milyen lenne.

Viszont nyilvan mindenkinek mas a tapasztalata, sok mulik azon is, hogy mennyire komplikalt a fog elhelyezkedese es kiszedese, nalam nem volt egyszeru menet.

febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyszerre műtötték ki mind a négyet, nehéz volt utána 4 varrattal, de életem legjobb döntése volt gyorsan túlesni rajta
febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!