Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az emberek miert hagyják,azt...

Az emberek miert hagyják,azt hogy ilyen sok pénzt kérjenek el a fogorvosok egy beépített műfogsorért?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy nekik ez megvan sz@ré-húgyé. Nem is értem miért esszük meg az ilyen dolgokat,hogy ami fontos,nagyon muszáj,sokan veszik,kevesen veszik,kevés kell belőle,akkor az kúva drága mer hát ez az üzlet. Hát bszák meg magukat,az embereknek kéne most már az asztalra csapni ,hogy elég volt ezekből és normális árak legyenek de nem csak a fogorvosnál hanem mindenhol és minden boltban is!!
febr. 4. 01:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Állj le. Fogászati asszisztens vagyok, nem az orvos dönti el mi mennyibe kerül. Mindennek megvan a maga ára. Fogadd el hogy ez ennyi. Ha meg sóher vagy akkor maradj fog nélkül, senki nem fog számonkérni. Aludj most, én is ezen igyekszem.
febr. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Értelek, akkor te asszisztens vagy azért nyaliskodsz🤣🤣 egyelőre jók igy a fogaim ahogy vannak,de azért ne mondd màr azt nekem hogy milyen kúva jó hogy egy darab fog kerül 100k körül vagy afelett 🤡🤡🤡🤡 nem hinném hogy olyan drága lenne az uv-fényre szilárduló anyag,ha a műkörmös se veszi több 10 ezrekért. És ne gyere azzal hogy jajj abba kitudja mivan ebbe meg semmi károsanyag nincs,stb süket dumával,mert ha nincs benne károsanyag az se ok arra hogy ipyen pofátlan árakat kérjenek el.
febr. 4. 02:27
 3/31 anonim ***** válasza:
62%

De azon mit nem lehet érteni hogy van egy program a gépen és abban van mi mennyibe kerül? Nem az orvos tehet róla hogy ez egy drága szektor. A fogászat mindig is drága volt. De kapaszkodj, egy szemüveg is 100 ezernél kezdődik. Az optikusnak is hőbölöghetnél ennyi erővel.

Egyedül azzal a sérelmeddel értek egyet hogy borzasztó infláció van. De ez mindenkinek fáj. Meg kell próbálni többet dolgozni ha nem elég a lovetta. Én is ezt teszem.

febr. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%
Majd akkor csapkodjad az asztalt, ha nem lesz mivel rágni.
febr. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Ez értve van! Az nincs értve hogy az emberek mért nyelik be ezeket! Az infláció itt tök mindegy mert ha 5 ször annyi fizut kapnánk akkor mindennek az ára is 5 ször annyi lenne a magyarokat ismerve...de azért az is kétségtelenül szemétség hogy egy kiqurt fogszabályzó milyen drága, és ha azt nézzük akkor egy gyerekről van szó és a gyerek által kizsigerelik a szülőket. És igen a szemüveg is bele tartozik, de a kérdés kisegítő részéhez be is írtam pár példát ..
febr. 4. 02:44
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
A kubikus is draga, akkor az elkepzelesed alapjan mennyiert josz seged munkara? Napi ezer forint jo lesz?
febr. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Látom elfogadjátok ezt a szánalmas sorsotokat amit nem az isten hanem a gazdagok szántak nektek és hát jól meg is gazdagodnak rajtatok! Momdhatom szép... Gyáva népnek......
febr. 4. 03:02
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mikor josz?
febr. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#7:Igaz, nem az Isten, de nem is a gazdagok, a Földön a sátán uralkodik.....
febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az az igazság hogy nekik ez megvan sz@ré-húgyé."


Végül is csak:

-El kell végezni a fogorvostudományi kart

-Szerezni kell egy rendelőnek alkalmas ingatlant (az ingatlanárakkal tisztában vagyunk)

-Kell bele egy fogászati kezelőegység (pár milka)

-Kell egy röntgengép (több tízmillió)

-Kell egy csomó marha drága eszköz és anyag.

-Kell egy asszisztensnek bért fizetni

-Kell még fizetni: fogtechnikusnak, biztosítónak, könyvelőnek, időnként szerelőnek.


Nem tudom kihagytam-e valamit, de szerintem ez is épp elég.

febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!