Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 6 dbos foghidat szeretnék...

6 dbos foghidat szeretnék csinálni. Kiket ajánlotok tapasztalatból, akik jó munkát végeznek?

Figyelt kérdés

12 éve csináltattam, azóta sok új technológia áll rendelkezésre. Nem tudom hogy a mostani hidam alatt hogy nézhetnek ki a fogak...

Sok weboldal csak 2-4 hídról tesz említést, 6-osat nem is találtam.

Drága mulatság, de jó helyre szeretnék menni, ám mégis minél kevesebb költséggel megúszni.

Kiket ajánlotok?



febr. 4. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Borbáték nagyon jók, bár elég drága.
febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt azért leírhatnád hogy hol keresel fogorvost.
febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*Budapest, bocsi
febr. 4. 20:28
 4/6 anonim válasza:

Miért akarod tönkre tenni a fogaidat hidakkal? Miért nem csavaros fogpótlást csináltatsz? A hídtól tönkre megy a két hidat tartó fogaid plusz a fog vagy fogak hiánya miatt elsorvad a csontozatod is...


Itt a videó, amiben megmutatják, hogy megy tönkre egy egész fogsor a híd alatt:


https://www.youtube.com/watch?v=6FYIsb46jNY

ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert iszonyat drága és nincs pénzem rá. Már a híd is drága nagyon, a csavaros meg még drágább. Aki nem milliomos jóformán alig birja ezt kifizetni :((((
ma 21:34
 6/6 anonim válasza:
Igen, sajnos ez érthető. :/
ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!