Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás fáj?

Fogkőeltávolítás fáj?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés, de ez lesz az első alkalom, hogy eltávolítják a fogkövem. Nagyon feszíti már a fogínyem, pedig nem sok a fogkő..

Ami inkább zavar, hogy sokan mondták injekciót kaptak ebben az esetben, hogy ne érezzenek semmit. Lehet kérni ilyenkor, hogy ne szurkáljanak a számba és ne érzéstelenítsenek?

Az asszisztens a következő hónapra adott időpontot, lehetséges addig elviselni a fognyakfájdalmat? Corsodylt használok 2 hete, de már semmit nem ér.😀


febr. 5. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
fogkőeltavolitas kicsit kellemetlen de nem faj egyebkent.
febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem fáj, nekem csak nagyon viszketett, míg csinálta.
febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Dehogy kell injekció. Olyan, mintha a figpiszkálóval kicsit erősebben nyúltál volna oda.

Utána 1 napig meg olyan, mintha ettél volna valami nagyon ropogósat vagy fűszereset, amitől egy kicsit érdesebb érzés.

febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
fura hangja van de nem fáj. nyugi
febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
febr. 5. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát nekem fájt. De a doki fel sem ajánlotta, hogy ad rá valamit, "kicsit kellemetlen, de ezt el kell viselni" jeligére.
febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Kellemetlen, de egyáltalán nem fáj. Nekem sajnos voltak komolyabb fogászati beavatkozásaim is, gyökérkezelés, szájsebészeti műtét(felvágták az ínyemet), és azok se fájtak, csak kellemetlenek voltak. Egyébként az injekció sem fáj.
febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem több volt mint kellemetlen, főleg utána még 1-2 óráig. Nem kellemes, de kibírható.
febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is fájt, nagyon. Fognyaki problémára semmit nem csináltak, vagyis méreg drága lézeres kezelést ajánlottak, amit félévente kell megismételni.
febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Leginkább unalmas + egy kicsit kellemetlen. De én szeretem azt az állapotot, amikor leszedi. Korábban be szokta kenni az ínyemet érzéstelenítő zselével, de én semmi különbséget nem tapasztaltam.
febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!