Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meridol Parodont Expert...

Meridol Parodont Expert fogkrém? ⬇️

Figyelt kérdés
Ínygyulladásra vettem mondom kipróbálom mellé vettem egy extra puha fejű fogkefét.. egy álom azóta a fogmosás nem fáj nem vérzik az ínyem. Viszont sajnos észre vettem hogy sárgulnak tőle a fogaim pedig egyébként imádom.. valaki tud ajánlani egy ehhez hasonló fogkrémet? Mert így sajnos le kell mondjak róla pedig nagyon jót tett az ínyemmel :/

febr. 11. 23:07
 1/3 scamdemic ***** válasza:
100%

Nem elég, hogy drága, még tele is van káros anyagokkal.

Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Saccharin, Phosphoric Acid, Stannous Fluoride, Sodium Fluoride, Sucralose, CI 74160. Ez hét, de van még több, ami gyanús.

febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szomoruuu
febr. 11. 23:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Bár ez nekem nem mond semmit🤣 engem csak a normális fogkrém érdekel amitől nem rohad szét a szám belseje és nem lesz olyan sárga a fogam mint a naplemente
febr. 12. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!