Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha egy orvos azt mondja...

Ha egy orvos azt mondja inkább húzná egy másik orvos meg tudja még menteni a fogam?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy magán fogorvosnál csinált rajta egy gyökérkezelést és a végén mondja hogy ő inkább ez húzná és nem fogja tovább gyökérkezelni, röntgent nem csinált mert nem volt pont jó a gépe. Ha elmegyek máshova ott csinálnak röntgent ő láthatja úgy hogy még menthető?
febr. 12. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes több véleményt kérni, főleg, hogyha úgy érzed, hogy nem is volt elég lelkiismeretes.

Én ezért szeretem a fogorvosomat, neki nagyon fontos az eredeti fogak megmentése. Sok ismerősöm átjött már hozzá. Van, akinek több fogát is ki akarták húzni, aztán még több mint 10 évig meg lehetett menteni őket.

febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó anyagi helyzetben lennék akkor mennék másikhoz hátha meg tudja menteni de nem vagyok valami jó anyagi helyzetben és én olyan fogdokihoz járok aki lelkiismeretes és küzd a fogakért csak sajnos legutóbb is a gatyám ráment.
febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!