Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétkor varrats...

Bölcsességfog műtétkor varratszedésnél tényleg teljesen szét fog nyílni a seb?

Figyelt kérdés
Kedden műtötték ki a jobb felső bölcsességfogam, ezért varrni is kellett. Szerdán megyek varratszedésre. Viszont egy ismerősöm mondta hogy az eltávolított fog helyét csak a varrat fogja össze, ha azt kiszedik, a seb újra nyílt lesz. Ezért addig ismételten nem ehetek majd tejterméket, amíg magától teljesen be nem gyógyul. Az pedig 2-3 hónap is lehet állítása szerint. Ez tényleg igaz? :( Lehet ez gyenge jellemre vall, de nem tudok tejtermék nélkül élni. A reggeli kávémat is tejjel iszom.. kész kínszenvedés hogy már 4. napja hogy nem kávézhatok. Ezért nem is tudom hogyan bírnék ki nélküle 2-3 hónapot, ha mindez tényleg így van.

febr. 17. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is. egy kicsit verezni fog mert mar osszenott a hussal. Nekem is volt hogy kalapaccsal szedtek ki mindkettot. Aztan osszevarta az oreg, 1 vagy 2 het mulva varrat szedes, nem volt semmi. Marmint ugy semmi , hogy tenyleg semmi. Max egy picit szurhat.
febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem vérzett, picit kellemetlen érzés volt csak.

Mire kiszedik a varratot a seb össze van forrva, nem nyitják ki vele.

febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engedj vizet a kávéba, ha nem szereted a keserűt, vagy használd ki a ziccert legalább egy öreg saeco gép beszerzésére, aztán tekerd kicsit szemcsésebbre a darálást, ne legyen vad keserű a cucc. Sose ártott, ha közepesnél erősebb pörkölésű kávét nem veszel bele persze.
febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy
febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!