Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a fog tuti húzás?

Ez a fog tuti húzás?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 20. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorin mindenki fogorvos...
febr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En fogorvos nem vagyok, de fogaszati asszisztens igen, linkelsz egy elesebb kepet?
febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rezekciónak nézem.
febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez némileg jobb lett.

febr. 28. 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ahogy irtam, fogorvos nem vagyok, asszisztens vagyok, ugyhogy csak a sajat gondolatom tudom leirni.

Nalunk a fogaszaton az ilyen fognal gyokerkezelessel probalkozunk, ha a fog mar volt gyokerkezelve, de regen, akkor is ujra gyokerkezelnuk. Ha az sikeres, es nincs utana fajdalom (nem tudom jelenleg faj e?) gyokerkezeles utan csapot rakunk be a gyokertomessel egyidejuleg (ez fontos, mert enelkul a fog egy gyokerkezeles utan idovel letorik, hisz ilyenkor meggyengul a fog). A fogat ujraepitjuk, vagy korona is mehet ra, az ugye kicsit dragabb, illetve a ket mellette levo fogat ilyenkor le kell ugye csiszolni. Igy mentheto. De ha a gyokerkezeles sikertelen, akkor sajnos csak a huzas marad.

febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!