Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnének fehérebbek...

Hogyan lehetnének fehérebbek a fogaim?

Figyelt kérdés

Elmex fogkrémet használok már lassan egy éve és évente egy alkalommal elmegyek fogkő leszedésre. Nem eszem édességet és nem dohányzom. Annyival ártok a fogaimnak, hogy naponta egy dupla presszót iszom (de csak langyosan.)

Nem hófehérek a fogaim, de ha körül kéne írnom, olyan mintha enyhe sárga árnyalat lenne benne. Szájvizet használtam éveken át, de sok hasznuk nem volt, néha még érzékenyebb is lett a hidegre, így csak pénzkidobásnak bizonyult.


Olvastam házi módszereket, de nem akarom tönkre vágni a zománcot. Mit javasolnátok?


febr. 26. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én spec dohányzom is, de a széntartalmú fogkrém nagyon sokat fehérít rajta.
febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Láttam arról hirdetést, még a Fb dobta be, de fogalmam sincs, hogy mennyire biztonságos a fogak számára.
febr. 26. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell itt kovetni a halivudi Nagy D sztar koncepciot. A feher fogak alapbol nem termeszetesek az europaiaknal, max afrikaban. Enyhe sarga fog ami jellemzo


Nagy D

febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy a szén károsítaná a zománcot. A szódabikarbónával ellentétben.
febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# Nem követek senkit, csak szeretném hogy igényesen nézzenek ki a fogaim.
febr. 26. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha enyhe sarga, nem kell semmi. De ha nagyon akarod akkor van ilyen USA halivudi tapasz amit raraksz a fogadra asz feherebbe teszi es halivudi feher fogad lesz. testverem csinalta de mar nemtom mi a neve. Leveszed par ora vagy aznap asz kesz. De valami USA termek mar nemtom mi a neve.
febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!