Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A herpesz hány nap alatt...

A herpesz hány nap alatt múlik el?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 15:38
 1/5 anonim válasza:

hát.. ez sztem egy pár dologtól..

hát ha teszel is ellene,veszel rá tapaszt,vagy kened valami rávalóval akkor biztosan minél hamarabb,viszont ha elkapargatod folyton akkor az tovább ott lesz...

2010. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
egy hete itt virít a felső ajkaon, muternak a Zovirax 2 napon belül levitte, nekem nem, tettem rá fogkrémet is hogy leszárítsa az se volt jó, most 100%-os aloe verát raktam rá ez úgy tűnik jóféle.
2010. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer elkaptad a herpesz vírust, soha nem szabadulsz meg tőle. Mindig a szervezetedben marad, csak többnyire lappang. Amikor pedig valamiért fokozódik az immunrendszered működése (pl. ilyen kora téli időben, fagy influenzaszezonban stb.) előtör és okozza a sok kellemetlenséget. Általánosan elmondható, hogy mindenféle kezelés és piszkálás nélkül 1-2 héten belül el kell múlnia. Ha nem, akkor legcélszerűbb a háziorvosodhoz fordulnod.

Bővebb info: [link]

2010. okt. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 chardonneret válasza:
100%
Nekem 3-4 nap alatt szokott elmúlni, de akkor naponta rengetegszer mosom, tisztítom, fogkrémet teszek rá, ha lüktet; amint kipattanik a hólyag, a gennyes lét pedig folyamatosan felitatom, nehogy tovább fertőződjön az arcomon. A Zovirax szintén bevált, mindig azt használom, amint kilépek a lakásból!...
2010. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Firefighter1 válasza:

Én ugy vagyok vele hogy ez egy fertőzés!

A gennyesedett sebet meg tisztitani kell!

nekem kb 2-3 évente jön csak ki, de 3 nap alatt kivégzem!

Nem szoktam rá tenni se fogkrémet se semmit! Egy valamit csinálok napjabá 3-4 alkalommal tiszta arctisztito tonical vagy orvosi szesszel mosom!

Picit feláztatom a tetejét akkor a holyagok kilukadnak, alkoholos/ tonicos vattával kitakaritom! És kész!!!

2017. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!