Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mossam helyesen a...

Hogyan mossam helyesen a fogínyt ?

Figyelt kérdés

Doki szerint gyulladt az ínyem. Szerinte nem mosom. De igen. Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy nála az íny mosása azt jelenti, hogy az (elektromos) fogkefe teljes egészében az ínyen legyen amikor a fogínyet mossuk ??? Vagy ahogy több helyen is olvastam, hogy a fele az ínyen, másik fele a fogon, amikor a fogak külső/belső részén mosunk.


Még annyit, hogy gyulladt fogíny esetén mennyi idő alatt lesz észrevehető a változás helyes mosás esetén ?


márc. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 45 fokban tartod a fogkefét az elég. Tarts egy Corsodyl kúrát, az is segít, jó lenne. Pár hét.
márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Corsodyl nekem is segített.
márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Corsodyl-hoz kell recept ?

Másik, most olvastam, hogy elszínezheti a fogakat egy időre ez a Corsodyl, ez náltaok is így volt ? Mondjuk ezt nem is értem, hogy csak "egy időre" ?

márc. 13. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább színezze el, mint gyulladt legyen. Nekem azt is mondták régebben, hogy "préselgessem ki", mondjuk azt ne elektromossal.
márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Curasept is jó, az negm színezi el. Nem kell hozzá recept, sem a Curasepthez, sem a Corsodylhoz. 2 hétig használd, tovább nem ajánlott.
márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket !
márc. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!