Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Helyes-e hogy egy fogorvos...

Helyes-e hogy egy fogorvos úgy állít fel diagnózista fogamról, hogy nem készít friss panoráma röntgent az érintett fogamról?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem lett az egyik olcsóbb maszek fogászatból, hogy tavaly Decemberben megfájdult az egyik hátsó rágófogam. És nem volt képes friss röntgent készíteni a fájó fogamról, majd másnap jöttem rá melyik fogam fájt és aztán közölte röntgen nélkül, hogy gyökérkezelni kell az érintett fogamat.


És csak akkor készült friss röntgen felvétel a fogamról amikor már frissen gyökérkezelve lett. És több mint 3 éves digitális panoráma röntgen felvételel állípította meg, hogy melyik fogamat kell gyökérkezelni.


Most, hogy kiesett a fogtömésem a metszőfogamból igaz nem ő munkája volt hanem az SZTK-s munkája volt, viszont az érintett magán fogorvoshoz nem szeretnék vissza menni vele.



#Fogászati kezelés sikertelensége
2021. jan. 14. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy normális fogorvost maszekba akit többen ajánlanak esetleg vannak róla jó vélemények itt ott a neten.
2021. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az adott fogad fáj, akkor röntgen nélkül is elég nagy valószínűséggel felállítható a diagnózis. :-)
2021. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annyit tettem, hogy az ügyvédemnek tettem fel kérdést erről és egy másik maszek fogászatnak tettem fel erről kérdést. És utólag olvastam a forumról, hogy egyes volt pácienseinek a Implantátumos fogpótlását, és hidas fogpótlását elrontotta mikor vagyont fizettek ezért.


És garanciát nem kaptak a volt páciensei csak a mentegetőzést az érintett maszek fogászattól.

2021. jan. 14. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe ezt.
2021. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom feladni, hogy ne kapjak fogászati ellátást mikor a szélső metszőfogamról van szó aminél kiesett a fogtömésem és sajnos ráadásul még szuvas is. Ami olcsóbb magán fogászat lenne számomra oda sajnos nem tudok feltenni E-mailben egyetlen egy kérdést sem, mert csak Május 4-től lesz újra nyitva mert a COVID-19 járvány miatt csak a sürgősebb eseteket fogadják.
2021. jan. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!