Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már foghúzás utáni...

Volt már foghúzás utáni gyulladásotok?

Figyelt kérdés

Mit éreztél, hogy kezdődött és meddig tartott.

Kezelték valahogy?


márc. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol van begyulladva? felül vagy alul? felül ha húzták veszélyes lehet nagyon, mert a genny feljuthat az agyba és 2-3 nap alatt halállal végződik. Nekem 9 napja alól húztak kettőt, de még mindég van némi fájdalom, de már nem számottevő, első nap altatóval tudtam elaludni. Ha úgy érzed gyulladt menj vissza vagy menj szájsebészhez.
márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt meg pont nem mondom, hogy az illető nem vette észre hogy átszakadt az ínye, csak piszok rosszul lett! felső foghúzás.
márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felül nagy metszőfogak, lüktet

A szájsebészet hazakuldott egy hétre hiába mondtam hogy lüktet ez a 3. Hét hogy egyre jobban érzem

márc. 19. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha gyulladva van sztem már kifakadt volna, ill már nem élnél (másik opció) mert felszivárgott volna az agyba és ott elfertőződött volna minden.

A fogat én minden esetben elkérem! már csak hogy lássam nem e törte bele? ha maradt benn akár egy pici is, akkor lehet ilyen, én készítettnék egy röntgent, sőt 2 is! két független! Anno azt hitték gyulladás van vhol, volt egy helyi olyan háziorvosi felvétel, és egy Debrecenbe is, ott jöttek rá nagysokára nem gyulladás hanem egy árnyék vagy mi, mert nagyon hullott a hajam.

Szval 3 hét elég sok sztem is.

márc. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát nem a fogammal volt baj.
márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!