Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen formában is tilos a...

Ilyen formában is tilos a tejtermék foghúzás után?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok,hogy min.3napig kerülni kell a tejtermékeket,de ez csak nyersen vagy az ételben is?Mondjuk tejszines gombaleves,hortobágyi palacsinta vagy tojásleves?Bevallom még gyerekkoromban volt húzva fogam.Tegnap szájsebészeten voltam de hála égnek minden vésés és vágás nélkül kitudták szedni.De pont ezeket főztem persze,természetesen nem ettem belőle,de ma már úgy ennék 😏 köszönöm
márc. 19. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

"kitudták szedni"


Tud + kiszedni = ki tud szedni

márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhogy kerüld
márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hortobágyi mehet öntet nélkül (felénk kirántva szokás enni). A 2 levest inkább hanyagold. Inkább kerüld el ezeket az ételeket pár napig, mint hogy felülfertőződjön a seb.
márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kábé 2-3 órával foghúzás után boldogan főztem és ettem a tejbegrízt. :)) Totálisan kiment a fejemből, hogy nem szabad tejterméket enni. Mondanom sem kell, semmi bajom nem lett. Persze ezzel akarok biztatni senkit, hogy igyon tejet literszámra, de azért van különbség aközött, hogy egy kis tejet tartalmazó enni- vagy innivalót fogyasztasz, vagy ráveted magad a tejre és húzóra megiszol pár litert.
márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
* Persze ezzel NEM akarok... stb.
márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!