Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Corsodyl szájvíz mennyi idő...

Corsodyl szájvíz mennyi idő alatt viszi le a gyulladást?

Figyelt kérdés
Be van dagadva az ínyem egy betört foggyökér miatt.Egy órával ezelőtt mostam fogat utána öblögettem a Corsodyllal de egyelőre csak elkezdett fàjni kicsit az ínyem a duzzanat viszont még mindig ugyanúgy van.Első használat után még nincs eredmény?És miért kezdett el fájni az ínyem?31/F

márc. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
De a foggyökeret már kiszedték? Ha igen, akkor kb 3 nap alatt. De fájdalomcsillapítót is bevehetsz, az is gyulladáscsökkentő. Ha még benn van a gyökér, akkor nyilván az a legfontosabb.
márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A foggyökér bent van.Így nem fogja levinni a gyulladást?
márc. 19. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a corsodyl kiszedi neked a gyökeret (a gyulladás okát)? Nem. Ehhez fogorvos kell/kellett volna már régóta.
márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szájvíz csak az újabb fertőzést akadályozná meg, a meglévő fertőzésre nincs hatással.

Az majd elmúlik magától, ha nincs felülfertőzés.

De fogorvoshoz kell menni, és kivetetni, az maszeknál sem drága, vagy akár államinál ingyenes is, mivel sürgősségi ellátásnak minősül.

márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem: a fogorvos elengedett betört foggyökérrel?
márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!