Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön tömték be a bal...

Csütörtökön tömték be a bal alsó nagy örlő fogamat, tegnap kezdett el fájni kicsit, illetve ha megnyomom fáj. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
márc. 23. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ahová adták a zsibbasztót ott fájhat. Napokon belül átmegy. Azért figyelj, hogy ne legyen gyulladás. De ha begyullad azt úgy is észre veszed.
márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam injekciót, mivel ez a fog lett már tömve, csak kiesett a régi tömésem. A be van gyulladva honnan lehet tudni?
márc. 23. 09:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezzel a foggal volt már problémám 2 hónapja, kaptam rá antiobiotikumot, nem használt akkor semmilyen fájdalomcsillapitó, annyira fájt. Utána kaptam gyógyszeres tömést, és azzal nem fájt, utána a véglegeset, csak az kiesett sajnos rágózás közben, és most tömettem be csütörtökön magán fogorvosnál, mivel a körzeti elment nyugdíjba.
márc. 23. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet beavatkozás közben valami megkarcolhatta a fogínyedet.


Ha be van gyulladva, akkor kicsit megdagad és a fogíny piros-sárgás lesz.


Ha csak piros és nincs megdagadva akkor ne aggódj. Átmegy. De ha mégis gyulladáshoz vezet, akkor azt észre fogod venni.

Nekem is volt fogtömés után fájás, de napokon belül átment.

márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt ugyan mindenki fogorvos, úgyhogy jó helyen kérdezed, de azért inkább menj vissza a rendelőbe.
márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!