Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi értelme annak, hogy az...

Mi értelme annak, hogy az ember elmegy 4 havonta fogkőlevételre? Tönkreteszi a fogait.

Figyelt kérdés
márc. 26. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki tudja.
márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nem mossa rendesen és így próbál kompenzálni. 4 hónap alatt napi 2 fogmosással nem is kéne legyen fogköve, vagy csak nagyon minimális.
márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2, nekem sajnos nagyon hamar van fogkövem.nem négyhavonta ugyan, de félévente le kell szedetnem, edig normálisan mosok fogat.

14 évesen volt egy reumás lázam, folyamatos kardiológiai kontroll alatt vagyok, ott javasolták, hogy félévente szedesem le, mert sajnos a környékén tanyázó bacik nekem éleveszélyesek lehetnek.

márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3-as! Csak neked vagy másnak is?
márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy helyes technikával mosol fogat és elég ideig? Nekem egyedül ott szokott lenni fogkövem, ahol rés van a fogaim között, mert ott nehéz takarítani, de sehol máshol.
márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5, biztos, rendszeresen ellenőrizem plakkfestő tablettával :)


3, senkinek nem tesznek jót a bacik, nem véletlenül része a góckutatásnak a fogászat...

márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!