Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakivel történt már ilyesmi?...

Valakivel történt már ilyesmi? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Ma reggel hívott egy 20as mobilszámról valaki, nem vettem fel. 1 percre rá egy 30as számról hívtak, felvettem és nem szólt bele senki, hiába hallóztam. Visszahívtam a 20as számot, felvette egy férfi, motyogott valamit, aztán lerakta. Kora délután egy másik 30as számról hívtak, ugyanúgy nem szólt bele senki mint reggel. Valaki szórakozik velem vagy ez is valami újabb csalás? Ha igen, mire megy ki?
febr. 12. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehetett téves hívás is.
febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 különböző számról?
febr. 12. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát fura.
febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
A narci exed szorakozik.
febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Próbáltad beírni ide: a [link] ?

Nem biztos, hogy ad ki találatot a számokra, de egy próbát megér, hátha..

Lehet, hogy csalás lett volna, de arra is van esély, hogy majdnem egy telefonos közvéleménykutatásba csöppentél bele.

febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A Telekom tudakozója az egyik 30as számra feldobta egy férfi nevét valami dunántúli községből...én onnan nagyon messze lakom, nem is jártam ott, fogalmam sincs ki lehet az illető.
febr. 12. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet a pasi exének a régi száma vagy ilyesmi.
febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor nem szólnak bele, az arról szól, hogy randomra felhívják a számokat és amelyiket felveszik, azt a számot letárolják és a jövőben felhasználják valamilyen megkeresésre. Szóval lehet, hogy a napokban majd hívni fog valami telesales-es vagy közvélemény-kutató vagy valami csaló (nem feltétlenül ugyanarról a számról).
febr. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!