Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogérzékenység megváltozott...

Fogérzékenység megváltozott fogkrém miatt?

Figyelt kérdés

az utóbbi időben különösen érzékenyek lettek a fogaim a bal oldalon, alsó-felső fogsornál a hidegre, savasra. szerintem fognyaki érzékenység lehet, hirtelen áll bele és pár pillanat múlva szűnik, de előtte semmi ilyet nem tapasztaltam. eddig egy drága és egy olcsó fogkrém keverékét használtam egyszerre (mindkettőből egy picit a kefére) Sensodyne Sensitivity & Gum és a Rossmann sajátmárkás gyógynövényes. most tök véletlenül derült ki viszont hogy a drágából, amit legutóbb nem én vettem hanem ajándékba kaptam, van egy Whitening változat is, és aki vette nem figyelte, így azt kaptam.(csodálkoztam is hogy kevésbé sárgul a fogsorom)

na és összeraktam hogy én azóta tapasztalom a fájdogálást mióta megbontottam az új tubust. szerintetek csak én látom bele, vagy lehet ettől? egyből az jutott eszembe amit régebben olvastam hogy a whitening fogkrémek néha ártalmasabbak mint hasznosak, de feleslegesen meg nem szívesen dobálnék ki több ezer forintot, vagy próbáljak ki egy alap zöld ELMEX sensitivet, bár az sem sokkal olcsóbb


ápr. 1. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet fogkrémtől, igen. Ki kell tapasztalni, hogy mi válik be és ragaszkodni ahhoz.
ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!