Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fogat kihúzott a...

Gyulladt fogat kihúzott a fogorvos?

Figyelt kérdés

Keddi napon elmentem q fogorvoshoz, foghúzásra. Viszont magamon nem éreztem hogy be lenne gyulladva viszont később kiderult hogy igen. Ma mondták nekem hogy fájt e amikor kihúzta, és eléggé fájt. Be is gyulladt a fog helye. Kaptam rá Dalacint illetve Cataflamot. A kettőt lehet egyben bevenni, vagy várjak egy kis idő eltelést a kettő között? Illetve ilyenkor mit kell tennem hogy lejjebb menjen a gyulladás azon kívül hogy szedem az előírt gyógyszereket?


A válaszokat köszönöm.


ápr. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy kihúzta!

Mit akarnál? Gennyes gyulladást? Nem kellett volna elhanyagolni.

ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szeded. Nem eszel , nem iszol min. 3 órán át. Utána is krémeset, és a másik oldalon. Nem iszol gorrót, túl meleget. Inkább hideget. Nem turkálsz benne a nyelveddel. Nem szívod , nem köpöd ki, lenyeled.


Elmondta. Miért nem figyeltél!

ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szedheted együtt.

A gyulladást majd az antibiotikum fogja lehúzni. Pár nap. Addig, ha fáj, szedjed a Cataflamot.

Ha megduzzad az arcod, akkor borogassad kívülről valami hideggel. pl. jég akku. (csavard bele egy törülközőbe)

Mást nem igazán tudsz tenni. Vigyázz a sebre, hogy ne menjen bele morzsaféle. És egy pár napig ne egyél tejes-tojásos ételeket.

ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak köszönöm a többieknek pedig nem, szépen tettem fel a kérdésemet. Nem leb@szást várnék el.
ápr. 17. 19:27
 5/5 anonim válasza:

2:es: ott voltál hogy tudod mit mondott neki az orvos??

A legtöbb doki olyan szófukar mint a fene alig lehet belőlük kihúzni az infókat. Én aztán mindjg próbálok figyelni, követni a tanácsaikat, értelmes nőnek tartom magam de sokszor nem értem mit mondanak ha visszakérdezek fellengzősek fúh...

Friss élményem van úgyhogy ez most személyes volt nekem

ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!