Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4napja húzták a fogam és még...

4napja húzták a fogam és még mindig eszeveszettül fáj, más is volt így?

Figyelt kérdés

Többzör volt már foghúzásom sajnos de ilyet még sosem éreztem. Kezdjük ott hogy már egy éve fájt ez a jobb felső gyökérkezelt fog és egy orvos se tudta miért, nem látszott gyulladás rajta mégis ha hozzáért bármi meleg lüktetett.


Na végül kedden szájsebész húzta, a fog szanaszét tört a gyökereket kivéste, aztán kikanalazta (?) valahogy így fogalmazott a helyét hogy biztos minden kijöjjön.

Hát már hazafele még zsibbadtan is már úgy fájt... azóta 6 óránként gyógyszerezem magam. Mivel feldagadt az arcom is és nem javult a fajdalom tegnap visszamentem, tettek a sebbe jódos gézcsíkot és kaptam Dalacint, már 6 szemen túl vagyok.

És még mindig ugyanúgy fáj mint azon az első estén!! :((( Ha iszom a flector port utána egész ok de amint kimegy a hatása kész vagyok! Mély csontfájdalmat érzek.. Teljesen el vagyok keseredve, más járt már így?


Hétfőn vissza kell mennem ha nem javul de azt mondták fog. Hát nem úgy tűnik. :(



ápr. 20. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Amint haza értél meg kellet volna öbliteni erős pálinkávalkb 2-3 centessel én februárban igy csináltam nekem injekció nélkül huzták ki mert be volt gyulladva
ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!