Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Korona felhelyezése utáni...

Korona felhelyezése utáni ínygyulladás?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a koronát a fogamra. A fogamnak semmi baja. Egy hete voltam koronaelőkészítésen, az ínyemet akkor nagyon megcsesztették. Fájt minden harapásnál. Ma a koronának a felhelyezése is már annyira fájt, hogy még itthon is szinte a sírás kerülgetett. Jelenleg nem tudom összezárni sem a számat, ráadásul erősebb harapásnál egyből vérzik is. Mindenhol azt olvasom, hogy a korona felhelyezése fájdalommentes, és minden idegentest érzésnek, valamint problémának pár nap alatt meg kell magától oldódnia. Az orvosnak mondtam az ínyfájdalmamat, azt mondta ezt természetes. Másnak is volt már ilyen? Végül megjavult? Én már most azon gondolkodom, hogy kihúzatom az egészet a francba, csak mivel nagyon drága volt, próbálnék várni egy hetet, hogy javul-e, elmúlik-e.

ápr. 24. 18:53
 1/1 anonim válasza:
Szegfűszeg olaj(gyógynövény boltból) kis langyos vízzel hígítva-ezzel gyakori öblögetés.Kicsit csíp egy darabig. Mundisal géllel bekenni.(gyógyszertár).Ez antibiotikumos gyull.csökkentő.
ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!