Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy 27 évesen jön...

Normális, hogy 27 évesen jön a bölcsességfogam alul?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de szedesd is ki. Csak a bajt csinálja. Nekem gócos lett 12 év után. Fél évig szenvedtem vele, mire rájöttek, hogy az csinálja a fesztivált.
ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális. Nekem a bölcsességfogaim 27, 29, és 30 éves koromban nőttek ki (az első kettő alsó volt, a harmadik felső, több nincs, a negyedik teljesen hiányzik szerencsére).


Ha tudod, szerintem is vetesd ki, csak a baj van vele, ha nem fog elférni, röntgen alapján fogorvos ezt már most meg tudja akár mondani.


Jobb akkor kivetetni, amikor még nem fáj, nem gyulladt, nem genyes stb.


Nehogy úgy járj, mint én 😂


Az alsók borzasztó időpontot választottak, egyik covid lezárások közepén, ráadásul gennyes volt, fájt. Egyik orvos sem akart fogadni, csak 1 hónap múlva, végül elutaztam Fehérvárra, ott vállalták 1 hét múlva.


A másik alsó az esküvőnk előtt 1 héttel kezdett el fájni, gondolhatod! Esküvő után 2 nappal kivetettem, megint csak Fehérvárra leutazva, nem húztam az időt 😊

ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!