Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire normális 26 évesen a...

Mennyire normális 26 évesen a bölcsességfog előbújása?

Figyelt kérdés

22 éves korom körül kibújt az egyik, aztán tulajdonképpen már nem számítottam arra, hogy ki fog nőni valamelyik is, most vettem észre, hogy egy másik bölcsességfogam egyik sarka előbújt. Igazából nem fáj, nincsen semmilyen panaszom, csak, hogy ez mennyire megszokott? El kéne menni fogorvoshoz?

Illetve, szerintetek mindegyik ki fog nőni? 26/F



2015. júl. 15. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, kettő még ki se bújt, egyet már ki kellett húzni, egy meg 6 éve nő :D
2015. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nah szóval teljesen normális :)
2015. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én 28 éves vagyok, és most bújt ki az utolsó, mondjuk azzal megszenvedtem, mert eléggé begyulladt körülötte a fogínyem. Pedig a többi nekem sem fájt.

Fogorvosnak szerintem érdemes megmutatni, csak hogy tudni lehessen, ha esetleg nem jó irányba nő, vagy ilyesmi. De ha nincs vele baj, nem csúszik tőle egybe a többi, van neki hely, egyenesen nő, akkor nem kell bántani.

2015. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Szerintem megmutatom fogorvosnak azért, amúgy is "érik" egy fogorvosi vizsgálat, mert már 1,5 éve nem voltam.
2015. júl. 15. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!