Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol van kellemetlnen szag a...

Mitol van kellemetlnen szag a szamban? Most vettem eszre hogy bujik a bolcsessegfogam, alul mindket oldalon. Attol lehet? Amugy egy fogamat mar kihuztak, egy meg be van tomve.

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, ha gyulladt. De bármi mástól is lehet, pl. emésztési problémák, másik rossz fog.
2010. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bölcsesség fogtól lehet.moss fogat rendszeresen,de ahogy abbahagyja a növést elmúlik a szag is.
2010. okt. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, lehet emésztési gond is, de lehet az is, hogy egy másik fogad rossz(lyukas)..
2010. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húú, tuti a bölcsességfogadtól van. Nekem is büdi, mert az íny és a fog közé bemegy a kaja, és az ott "rohad". A fogorvos azt mondta nekem, hogy az ínyt le lehetne vágni a fogról, és akkor tudom tiszítani a fogat rendesen, de a szájsebész azt mondta, hogy inkább húzzuk ki, mert az az íny darab úgyis visszanőne. Szóval szerintem szedesd ki, mert az ínyed alatt csak tönkre megy a fogad... Hajrá!
2010. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!