Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelésnél ez a normális...

Gyökérkezelésnél ez a normális eljárás?

Figyelt kérdés

Ideiglenes, gyógyszeres tömést kaptam 2 héttel ezelőtt ezután elmentem egy másik fogorvoshoz hogy befejezze a megkezdett munkát. (az előzőhöz nem volt lehetőségem visszamenni) Az új fogorvosnak véletlenül végig azt mondtam, hogy végleges tömést kaptam nem ideiglenest. Ő meg röntgenezte a fogamat és azt mondta, hogy ki kell szednie a tömést és be kell tennie egy gyógyszeres tömést. Mikor legközelebb megyek elmondom neki, hogy hibáztam és most van benne ideiglenes / gyógyszeres tömés, csak a félreértés miatt javasolhatott ideiglenes tömést? Vagy ilyenkor valóban ez a normális?


Panaszom nincsen.



2022. szept. 14. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a röntgenen látott még gyulladást, ezért tette bele a gyógyszeres tömést, utána ideiglenest kapsz szerintem és ha teljesen rendbejön csak akkor a véglegest.
2022. szept. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ő látta, milyen tömés van benne.
2022. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En konkretan 3x kaptam ideiglenes tomest, mire vegleg le tudta zarni a dolgot.


Egyebkent halal mindegy, hogy mit mondtal, nem hulye, felismeri az ideiglenes es a vegleges kozti kulonbseget, igazabol egy laikus is latja, te is latni fogod majd,mert nagyon mas a ketto :D

Azert kaptal gyogyszeres tomest,mert most arra volt szukseg.

2022. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!