Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan kezdjek neki a fogaim...

Hogyan kezdjek neki a fogaim rendbe hozásának?

Figyelt kérdés
33 vagyok, kiskorom óta esztétikailag borzasztó állapotban van alul felül a fogsorom. szerintem elég egyedi és extra az esetem. Tudom már rég még kellett volna csináltatnom, és igen ennek ellenére is halogattam. Ez van, most szántam rá magam. Ötleteket várok, esetleg hasonló cipőben járók tapasztalatait. Ki hol, kinek milyen eljárással sikerült megcsináltatni. Mindenféle tapasztalat érdekel, nagyon az elején vagyok és semmi rálátásom a témára. Köszi

máj. 19. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell eldöntened. Neked első körben annyi a dolgod, hogy válassz egy olyan fogorvost, akiben megbízol. Majd ő megmondja, mivel mit lehet és mit érdemes csinálni.
máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyerd meg a lottót. Komolyra fordítva a szót, keress egy megbízható fogorvost, aki ad árajánlatot és kezelési tervet, és készülj fel, hogy egy vagyonba fog kerülni.
máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy rendelőt válassz, akik többféle problémára is specializálódtak, ugyanis lehet hogy több szakterület bevonása is szükséges. Parodontológia, szájsebészet, fogmegtartó kezelések, gyökérkezelés, fogszabályozás és jó ha komplexen tekintenek egy-egy esetre, emiatt én nem feltétlen fogorvos választását javasolnám, hanem rendelőét.
máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Pesten laksz javaslom a Császár Dentált
máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magánfogorvosra lesz szükséged, mert az államiban lassú a folyamat.

Szóval pénz kérdése az egész, 1 millió simán rámehet ha sok-sok tömés, esztétikai javítás, fogszabályzás stb. minden kelleni fog.

Ezután be kell szerezni egy normális elektromos fogkefét, fogköz tisztítót, meg egy jó minőségű fogkrémet. Rendszeresen ápolni kell és meg is vagy.

máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár millába belefog kerülni alsó hangon.
máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!