Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap után lesz egy kisebb...

Holnap után lesz egy kisebb fogműtétem és nagyon félek valaki meg tud nyugtatni? Mit fognak pontosan csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval a felső fogsorom felett van egy fog , semi se látszik belőle, nem is tudtuk eddig hogy van ott egy fog, és most azt ki fogják műteni, és nagyon félek,,,:S ;(



Mit fognak ponosan csinálni?


2010. okt. 31. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Úgyis altatásban leszel vagy érzéstelenítve. A műtét így is-úgy is megtörtének:D
2010. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem bölcsességfogat szedték ki így,hogy még semmi se látszódott ki belőle,egyáltalán nem nőtt ki.. kaptam pár szurit, az volt az egészben a kellemetlen egyedül, utána csak a babrálást éreztem. szerintem nálad is ez lesz kb. ne aggódj, nemfogsz érezni semmit
2010. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéstelenítő beadása után már nem érzel semmit.
2010. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig fog gyógyulni a seb?
2010. okt. 31. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
hát, én csak bölcsességfogról tudok nyilatkozni, annak a környékére kb 2hétig vigyázni kellett rendesen, és fájt még pár hónapig. ha sima fogról van szó, szerintem egy hónap múlva aztis elfelejtheted hogy kiszedték! és pár nappal műtét után tudsz rendesen enni is! de az orvos elmondja részletesen,ha nem,kérdezz rá!
2010. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt egy videó a beavatkozásról:

http://www.youtube.com/watch?v=1S5Oo-9qWPQ&feature=related


Nyugi, nem fog fájni!

2010. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi ez megnyuktatott.:)
2010. okt. 31. 17:16
 8/14 anonim válasza:
Ne félj! Ezek a műtétek nem azért vannak,hogy fájjanak,hanem azért hogy jobb legyen neked. az a fog biztosn nem jó helyen van,azért kell megműteni. Majd beérzéstelenítik,végeznek 10 perc múlva és már mehetsz is haza (:
2010. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
érdekes mivel az lett volna a következő kérdésem hogy mennyi ideig fog tarta.:)
2010. nov. 1. 13:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon durva ez a video:S Nekem is holnap lesz műtétem:) 2 bölcsességfogamat veszik ki, de a teteje már kint van, úgyhogy remélem nem lesz nagy műtét. Neked sok sikert, majd gondolok rád:) Nyugi!
2010. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!