Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Ngayon félek,...

Mit tegyek? Ngayon félek, családom próbál nyugtatni.

Figyelt kérdés
Kórházba kell mennem,eddig sose voltam ilyen helyen,amikor az orvos megmondta,h be kell mennem,majdnem leestem az ágyról.Milyen a kórházi élet?Mennyire elviselhető?
2011. okt. 5. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én mikor kisebb voltam, akkor voltam kb 1 hétig. Én először nem akartam bemenni, de utána elviselhető volt.
2011. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

kórházanként változó ,hogy milyen a kórházi élet


Egy 8. kerületi és egy budai kórház között azért van különbség

2011. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem írtad, hogy miért kell befeküdnöd. Így nehéz megmondani, hogy mire számíts. Ha nem olyan komoly a dolog, akkor nincs mitől félni.


Persze, némelyik vizsgálat kellemetlen lehet, de ez attól függ, milyen betegséggel kell befeküdnöd.


Én már sokszor voltam kórházban azt utáltam, hogy már korán felébresztettek minket, meg azt, hogy eléggé unatkoztam. Más gondom nem volt, nem kellett félni semmitől.



Jobbulást Neked!

2011. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtatok,szjvprobléma miatt megyek,egy olyan leppukadtabb kórházba
2011. okt. 5. 16:37
 5/16 anonim ***** válasza:

1. vagyok..


Tényleg, miért kell befeküdnöd?

Engem operáltak, na azt a napot nem élném át még egyszer :)

2011. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha látogathat a családod, úgy még könnyebben el lehet viselni.

Ami nekem még ilyen helyzetben erőt adott: írtak nekem kis meglepetés üzeneteket papírra, és minden nap egyet bontottam fel elolvasni. Vagy csomagoltak meglepetésként apró kedves "ajándékokat", amiket csak ott nézhettem meg, mikor egyedül voltam.

Ami "jó" a kórházban: a szobatársaid is hasonló gondokat élnek át, mindenki átérzi, mi a nehéz a másiknak (közös sors), így van beszédtéma. Ha jók a szobatársaid, és el tudtok beszélgetni, gyorsabban megy a nap.

2011. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ohh:/ Akkor ez nem egy megfázás...:S


Gondolom, csinálnak EKG-t, az nem fáj. Lesz terheléses teszt is, valószínűleg. Azt úgy csinálják, hogy egy szobabiciklin kell tekerned (nálam így volt), de közben Rajtad lesznek a "tappancsok" és a dokik figyelik a szívműködésedet. Megnézik nyugalmi állapotban is és bringázás közben is. A többit nem tudom, mert attól függg, mi a gond a szíveddel. ...de ezeket el fogják végezni, az biztos.

2011. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Unatkozni fogsz és lassan telik egy egy nap. Vigyél könyvet, rejtvényújságot, iPodot, bármit ami nem zörög és lefoglal. ne aggódj, a kórház nem börtön és biztos lesz szobatárs akivel megismerkedsz, elbeszélgettek. Az a rossz, hogy éjszaka is megy az élet a folyosón és nehéz aludni, meg már 5 órától járják a nővérek a szobákat, de ez tök mindegy, mert nap közben is ráérsz aludni. Szóval összességében unalmas és színtelen. Színtelent azért írom, mert nekem egyszer a leghosszabb időm két hét volt, ami egy hónapnak tűnt, és amikor haza mentem tök fura volt, hogy minden olyan színes és a küszöbön is majdnem átestem.
2011. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

3 év alatt 3 műtéten estem át!

2 császár+vakbél(nagy vágással a hasamon)

Ja meg ebben a 3 évben terhesen volt egy nagy vesegyulladásom,összvissz 22 napot töltöttem bent a 3 év alatt...elősször azt hittem,hogy belepusztulok,hogy nem lehettem a férjem mellett,harmadszorra a vakbélműtétnél már belenyugodtam a szituba....

2011. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja igen, a szobatársak: Én szereztem ott barátot!:-) A mai napig tartjuk a kapcsolatot. Szóval ne félj, biztosan tudsz majd beszélgetni a szobatársakkal és talán Te is jóban leszel valemelyikükkel.


Kitartást és jobbulást! ;-)

2011. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!