Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 30 Évesen érdemes elkezdeni a...

30 Évesen érdemes elkezdeni a fogszabályozást? Meddig kell hordani? Állandóra gondolok, éjjel-nappal.

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 18:01
 1/10 anonim válasza:
Én 29 évesen kezdtem el és azt mondták, minimum másfél-két évig kell fent lenni. Utána még sokáig (talán évekig) éjszakai fogszabályzót kel használni, hogy rendesen rögzüljenek a fogak. Szerintem megéri, ma már szépen meg tudják csinálni felnőtteknek is.
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor már Neked nem kell viselned?
2010. nov. 7. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen állapotban vannak a fogaid, lehet hogy 1-2 hónap de az is lehet, hogy 1-2 év.


Igen, szerintem érdemes, gondolj bele, az emberek átlag 75 évig élnek, ezeket az éveket szerintem jobb

2010. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak azt is hallottam,hogy utána már nem olyan stabilak a fogak,aztán kipotyognak.
2010. nov. 7. 18:19
 5/10 A kérdező kommentje:
De én szeretném,meg fogfehérítést is.
2010. nov. 7. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs családod, szoktál járni szórakozni meg ismerkedni, ha társasági ember vagy akkor nagyon is ajánlom. Viszont ha már van feleséged, gyerekeid akkor inkább költsd másra a pénzed, mert akik számodra fontosak azoknak így is tetszel (na nem mintha ezután nem kell törődj a külsőddel).

Sok fiatal, köztük én is (20 éves), azért mentem bele a fogszabályozásba, mert a lányok előtt gátlásaim voltak. Már én szégyelltem megcsókolni egy lányt ilyen fogakkal. Viszont ha kaptam volna én is egy lányt aki így is mindennél jobban szeret akkor én sem gyűjtöttem volna évekig, csakhogy kitűnő mosolyom legyen. Sőt az elején kicsit féltem, mert a fogaim egészségesek voltak, csakhát mint a szöges kerítés úgy álltak.

Még egy utolsó tanács!! Ne gondolj állandóan arra, hogy neked nincsen szép fogsorod, mert akkor csak kinagyítod magad előtt a problémát...hidd el semmi jóhoz nem vezet.

2010. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!

Nagyon köszönöm a választ!Hogy milyen igazad van!A zöld kéz ment!

2010. nov. 7. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdemes elkezdeni.

Egyébként nekem is össze-vissza állnak de van barátnőm aki így szeret.

Én mégis meg akarom csináltatni, mert zavar mások előtt is, hogy nem merek mosolyogni.

20/F

2010. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, január végén lettem fogszabályzós, de már csak 2-3 hónapig kell hordanom. Pedig az én fogaim kuszasága több problémából tevődött össze: torlódás, elölharapás, mélyharapás, keresztharapás. :)

Ahol én csináltatom, ott a legtöbb páciens felnőtt, és átlag másfél év alatt végez mindenki.

Nekem a teljes ár olyan 350-400 ezer között lesz, sajnos ennél olcsóbban nem lehet megúszni.

2010. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!