Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintem lyukas az egyik...

Szerintem lyukas az egyik fogam,12 éves koromban tömték a fogamat utoljára most 25 vagyok mit csináljak most (FÉLEK)?

Figyelt kérdés
Köszi.
2010. nov. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, keresd fel a fogorvosodat, ő azért szerezte a diplomáját, hogy rajtad (is) segíthessen. Hidd el, nem fog fájni, és inkább még most menj el, mielőtt még addig halogatnád a dolgot, hogy húzni kell.

Nekem SZTK-s fogdokim van, maximálisan meg vagyok vele elégedve, neked sem muszáj magánhoz menned, a körzetis ugyanolyan jól dolgozik.

Ja, még egy: a lyukas fogtól bűzössé válik a leheleted, hiába mosod, mert a lyukban rekedő kajamaradék rothadásnak indul és hát nem egy felemelő illat az, ami onnan kijön... mindenképpen csináltasd meg, teljesen fájdalommentes! De ezt itt bárki más megerősítheti.

2010. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok még mindig: vagy mitől félsz, mert én a fájdalomra gondoltam (fogorvosnál mindig attól félnek az emberek, pedig nekem még soha semmi nem fájt nála), de ha neked már tömtek, akkor pontosan tudod, hogy nem fájdalmas.

Szóval, mitől is félsz? :)

2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértve az előző válaszolóval, én is azt mondom, hogy ne félj, ugyanis nincs mitől. Kérj érzéstelenítő injekciót, akkor semmit nem fogsz érezni az egészből. Menj el mielőbb, mert ha sokáig hagyod romolni a fogad akkor gyökérkezelni kell, ami ugyancsak nem fáj, de sokkal macerásabb, ráadásul később korona kell a gyökérkezelt fogra, ami megint plusz macera és nem kevés pénz.
2010. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!