Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decenber 11. -en menstrualtam...

Decenber 11. -en menstrualtam utoljara, tegnap voltam dokinal es 6 het 4 napos terhes vagyok szept.23. -ara vagyok kiirva, csak szerintem van elszamolva?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem vagy elszámolva,mert a barátnőmnek Dec.1-én volt meg utoljára és most 8 hetes!Nyugi!Fölösleges ezen aggódni!Azt szokták mondani,hogy 2 hét +/-!Ő ugyis tudja majd mikor akar jönni!Boldog Babavárást!'9 hetes kismama
2010. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi 19 hetes kismama!:-)
2010. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom a doki a babád méretei alapján számolt. De ha el is van számolva, akkor ha jólnéztem 6 nappal vagy későbbre kiírva, mint a mensi szerint lennél. Az nem jelentős eltérés.

2010. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem dec.9-én volt utolsó menzim és szeptember 15 re vagyok kiírva!
2010. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dec 5én volt meg utoljára, szept. 12re írtak ki, szept. 10én meg is szültem :)

A kiírás időpontja nem szentírás, azt mondtják, hogy + - 2hét is lehet akár az eltérés, ez csak egy hozzávetőleges adat :)

2010. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
menszesz zserint ma vagy 7 hetes 4 napos, és szept 17-re vagy kiírva. De a 12. heti ultrahangon a méretek alapján tudják neked a legpontosabban megmondani a terhességed hetét. Én például uh szerint egy héttel idősebb vagyok, mint menszesz szerint. 12 héten kérdezz rá nyomatékosan!
2010. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat;)
2010. febr. 2. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:
A doki a baba mérete alapján számolt. Ugyanis nem szentírás, hogy az előző ciklusod 14. napján estél teherbe, mint ahogy úgy tűnik, nem is.
2010. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mensi alapján tényleg elszámolásnak tűnik, de valszeg a baba méretei alapján viszont ennyi vagy. Az én első babámmal is ez volt, egy héttel a középidő után fogant.

Láttatok már szívhangot is? :)

2010. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!