Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (fogszabályozással kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Az első két fogam eléggé kiállt, így emiatt lett állandó fogszabályzóm. Miután levette az orvos, nem az lett az eredmény, amit vártam - még továbbra is kiállnak egy kicsit. Eddig nem igazán foglalkoztam vele, boldog voltam, hogy lekerült. De már kezd zavarni, hogy több százezer forintot otthagytunk, mégsem lett tökéletes az eredmény. Mit tennétek a helyemben? (Nem a visszarendezéstől van, mivel hordom rendesen a kivehető készüléket, ami helyben tartja a fogaimat.) Ha valaki tudna tanácsot adni, előre is köszönöm neki. 16/L
2010. nov. 9. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, szerintem beszéld meg ezt az orvossal, esetleg , nem tudom, lehet-e , de reklamálj, vagy kérdezd meg tőle, mi a teendő az esetedben.
2010. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

gondolom túl korán vették le. :\

rakasd vissza

2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!